بنزین 3000 تومانی

افزایش قیمت بنزین - قیمت بنزین

افزایش قیمت بنزین

قیمت بنزین افزایش پیدا کرد !

طبق اعلام رسمی خبرگزاری صدا و سیما از ساعت 12 بامداد روز جمعه مورخ 24/8/98 قیمت بنزین با کارت سوخت به 1500 تومان افزایش پیدا کرد.

قیمت بنزین با نرخ آزاد 3000 تومان اعلام گردید.

پس از این بعد افراد با کارت سوخت خود مجاز به استفاده از 60 لیتر بنزین در هر ماه می باشند.

پس از این تاریخ شاهد افزایش قیمت بنزین خواهیم بود.

۱- قیمت بنزین معمولی غیر سهمیه ای از قرار هر لیتر 3000 تومان خواهد بود .

۲- قیمت بنزین سوپر از قرار هر لیتر 3500 تومان خواهد بود .

۳- از ساعت صفر روز 24 سهمیه کامل ماه آبان سال 1398 همه خودروها به کارت سوخت شخصی آن ها واریز شده و سهمیه خودروهای شخصی به مدت 6 ماه قابل ذخیره است . استفاده از سهمیه سوخت صرفا با استفاده از کارت هوشمند سوخت شخصی میسر خواهد بود .

۴- کسانی که تاکنون به هر علت کارت سوخت شخصی خود را دریافت نکرده اند ، از ساعت اجرای طرح،سهمیه سوخت ایشان محفوظ است و از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشند .

افرادی که کارت سوخت ندارند ، شامل کسانی که تاکنون درخواست المثنی نداده اند ، کسانی که درخواست داده و هنوز کارت سوخت خود را دریافت نکرده اند و همچنین کسانی که کارت سوخت برایشان صادر شده ولی در باجه معطله شرکت ملی پست است ، سهمیه همه آنها از همین امروز محفوظ و ذخیره خواهد شد.

۵- نرخ CNG‌ بدون تغییر خواهد بود .

۶- برای مسافربرهای بر پایه اینترنت ( اسنپ و تپ سی) مشروط برآن که نرخ های خود را از مقادیر مصوب ، به تشخیص وزارت کشور تغییر ندهند ، اعتبار معادل سهمیه مصوب تعلق خواهد گرفت . برای تامین سوخت خودروهای مسافر برخطی و بین شهری ، آژانس های مسافربری و آموزشگاه های رانندگی تمهیدات لازم اتخاذگردیده است که متعاقبا اعلام خواهد شد.

۷- به منظور رفاه حال دارندگان خودروها با اولویت وانت بارها مقررگردید وزارت نفت و سازمان برنامه و بودجه کشور ظرف مدت یک ماه ضوابط تشویقی برای توسعه مصرف CNG‌ در خودروها را تنظیم و به تصویب شورای اقتصاد برسانند .

۸-  همچنین به خودروهای همه دستگاه های اجرایی دولتی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری ، سهمیه بنزین تعلق نمی گیرد و این خودروها باید با قیمت هر لیتر 3000 تومان نسبت به دریافت بنزین اقدام کنند .

۹- قیمت نفت گاز با کارت سوخت جایگاه دار بدون تغییرخواهد بود.

برای دیدن قیمت بنزین در سایر شهرهای جهان استفاده کنید.

اینستاگرام کاست آف لیوینگ را دنبال نمائید.

مطلب مرتبط :   مادیرا امن ترین مقصد گردشگری اروپا

 

Rate this post

About The Author

پست های مرتبط

پیام بگذارید